ADEN Endüstriyel iş birliklerini güçlendiriyor

ADEN Endüstriyel iş birliklerini güçlendiriyor

Aden Endüstriyel, alanında kalitesini kanıtlamış güçlü İtalyan markaların Türkiye distribütörlüğünü yaparken, bu markalara gerçekleştirdiği ziyaretler ile üretim ve gelişmeleri yakından takip ediyor.

Alanında lider markalarla yürüttüğü özel distribütörlükler ile dünyanın teknolojisini Türkiye pazarıyla buluşturan ADEN Endüstriyel, ekipleriyle birlikte Türkiye distribütörlüğünü yaptığı; screwjack sistemlerinde Unimec, extruder redüktörlerinde Zambello ve sonsuz vida redüktör ürün gruplarında Motive markalarının fabrikalarını ziyaret etti. Fabrika ziyaretleri çerçevesinde üretim hattının başından sonuna kadar montaj hattı eğitimlerini de alarak teknik donanımını daha da artıran Aden Endüstriyel, tüm dünyada etkisini her geçen gün artıran teslim süreleriyle ilgili de görüşmeler sağladı. Konuyla ilgili planlamaların detaylarını belirleyen ADEN, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek adına attığı adımları güçlendirdi.

Distribütörü olduğu markalar dışında, sektör beklentilerine karşılık verecek farklı ürün grupları için de temaslarda bulunan ADEN, yeni markaların Türkiye’de yüksek kalite ve hızlı teslimat ile sunulması için yeni görüşmeler gerçekleştirdi. Hem teknik hem de müşterilerine sunduğu hizmetleri en yüksek kalitede verebilmek için periyodik olarak ziyaretler gerçekleştiren Aden Endüstriyel, fabrikalarda yapılacak yatırımlar ve üretim kapasitelerinin artırılması yönünde sağladığı yeni gelişmelerle, yüksek kalitede sunduğu hizmetleri bir üst seviyeye taşıyacak.