Aden Endüstriyel’den redüktörleriniz için markadan bağımsız tamir ve bakım hizmeti

Aden Endüstriyel’den redüktörleriniz için markadan bağımsız tamir ve bakım hizmeti

Aden Endüstriyel’in tecrübeli teknik ekibi, marka ve model fark etmeksizin tüm redüktörleriniz için garantili tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır.

Güç aktarım sektörünün dinamik çözüm merkezi Aden Endüstriyel, satış ve tedarik süreçlerinin yanı sıra tamir ve bakım hizmetleriyle de iş ortaklarının daima yanında yer alıyor. Markası ne olursa olsun tüm redüktör modelleri için tamir ve bakım hizmeti veren Aden, komple çözümler sunan çalışma anlayışıyla fark yaratıyor. Eskiyen redüktörler için yenileme hizmeti de sunan Aden, bu sayede bu ürünlerin yedek olarak değerlendirilebilmesini mümkün kılıyor ve üretim süreçlerinin kesintiye uğramamasına katkıda bulunuyor.

Tedarik süreçlerinde muhteşem hız

Aden Endüstriyel’in lojistik ve montaj merkezi, güçlü bir yedek parça stokuna da ev sahipliği yapıyor. Redüktör ve elektrik motoru ihtiyaçlarında güçlü stok adetlerinin avantajlarını sunan Aden, talepleri en kısa sürede karşılamakta ve hızlı teslimat imkânı sunmaktadır. Dünyaca ünlü markaların redüktör modellerini Türkiye’de montajlama hizmeti de sunan firma, bu sayede çok kısa teslim süreleriyle farkını ortaya koyuyor.

Dünyaca ünlü markalar Aden Endüstriyel güvencesiyle

2010 yılında kurulan Aden Endüstriyel, özel distribütörlüklerle makine imalatçıları başta olmak üzere sanayinin pek çok alanında çözümler sunuyor. Watt Drive Weg Group, Unimec, Motive ve Zambello markalarının ürünlerini Türk sanayisinin hizmetine sunan Aden, hızlı teslimat ve yedek parça tedarikiyle uygulamaya özel çözümler üretiyor.